Nová kresba – energie ženy a muže, přírody a nebe

Události posledního měsíce mě nutili se zamyslet nad tím, jak se vlastně muž setkává se ženou. Do jaké míry je v jejich spojení individualita každého z nich, energie páru a energie božství. Tou energii božství mám na mysli vše, co je posvátné – energie přírody a Matky Země a energie Nebe a Slunce.

 

Jak jsem pochopila, tak při setkání muže a ženy je žena ta, která otevírá svým tělem a duší posvátnou energii přírody a poskytuje ji páru. Tato energie pak nabíjí oba dva. Žena se doslova přírodou stává, není mezi přírodou a ženou žádná hranice. A muž je pak ten, který otevírá energii záměru, vědomí, šipku, směřování a také ji poskytuje oběma.

 

Žena je energií stvoření a přírody a muž ten, který jí dává směrování a záměr. Jedno bez druhého nemůže existovat. Není to tak, že by se bez sebe muž a žena neobešli. Tyto dvě energie jsou v každé bytosti, v každém člověku. Všem nám je tato energie přírody dostupná. Využijme proto i své druhé schopnosti – energie muže, slunce – a nasměrujme tuto energii vždy tím správným a konstruktivním směrem.

 

Toto jsem zaznamenala ve své nové kresbě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nové příspěvky
Novinky na email